google-site-verification=2CZgukMzRDlmEgWtAfvfzRwCSyPTOWrjwMkbSLRLc3w

در مقاله‌های قبلی، شیوه نصب و راه‌اندازی کیف پول ارزدیجیتال Trust Wallet را به شما آموزش دادیم. در این مقاله طریقه ارسال و دریافت رمزارز از طریق اپلیکیشن موبایل را به شما آموزش خواهیم داد.

کیف پول تراست یکی از محبوب‌ترین کیف‌پولهای رایگان ارزدیجیتال است. این کیف پول با یک رابط کاربری ساده از دارایی‌های دیجیتالی شما محافظت می‌کند.

دریافت رمزارز در کیف پول دیجیتال:

آموزش Trust Wallet؛ نحوه دریافت و ارسال

در عکس بالا صفحه اول یک کیف پول trust wallet را مشاهده می‌کنیم. برای دریافت رمزارز از طریق برنامه موبایل کیف پول تراست می‌توانید مستقیماً بر گزینه «Receive» در بالای اپلیکشن کلیک کرده و سپس رمزارز مورد نظر را انتخاب کنید.

دریافت ارزدیجیتال والت

و یا مانند بالا، ابتدا رمزارز دریافتی را در کیف پول Trust Wallet خود وارد کنید. در عکس سمت چپ بر کادر قرمزکلیک کرده و سپس از لیست ارزهای دیجیتال کیف پول تراست، رمزارز مورد نظر را در کیف‌پول خود وارد کنید.

اکنون بر رمزارز مورد نظر خود کلیک کنید.

دریافت ارزدیجیتال

برای دریافت رمزارز بر گزینه «Receive» کلیک کنید.

برای دریافت رمزارز بر گزینه «Receive» کلیک کنید.

در عکس بالا با کلیک بر گزینه «Copy» آدرس عمومی کیف پول trust wallet خود را کپی کرده، و برای فرد ارسال‌کننده بفرستید.

به جای استفاده از آدرس عمومی کیف‌پول، می‌توان مستقیماً کد QR کیف پول دریافت‌کننده را با موبایل ارسال‌کننده اسکن کنید. (روش استفاده از کد QR را در ادامه‌ی مقاله ببینید.)

• آموزش ارسال رمزارز در Trust Wallet:

آموزش Trust Wallet؛ نحوه دریافت و ارسال

برای دریافت ارزدیجیتال از طریق کیف پول trust wallet، مانند بالا می‌توانید از گزینه «Send» در بالای صفحه استفاده کرده و یا بر دارایی رمزنگاری موجود در کیف پول خود کلیک کنید.

دریافت رمزارز در کیف پول Trust

در صفحه بعدی، در کادر اول آدرس کیف‌پول trust wallet فرد دریافت‌کننده (و یا کد QR کیف پول دریافت‌کننده را اسکن کنید) و در کادر پایین مقدار رمزارز ارسالی را وارد کنید.

QR کیف پول trust

و یا می‌توانید به جای استفاده از آدرس عمومی، از کد QR کیف پول استفاده کنید.

مانند تصویر بالا، به جای وارد کردن آدرس عمومی، بر گزینه کد QR کلیک کرده و با دوربین موبایل از گوشی فرد دریافت‌کننده کد QR را مستقیماً اسکن می‌کنید.

آموزش Trust Wallet

سپس trust wallet اطلاعات پایانی تراکنش شما را نشان می‌دهد. برای تائید بر گزینه «Confirm» کلیک کنید.

منبع: کوین‌گراف