google-site-verification=2CZgukMzRDlmEgWtAfvfzRwCSyPTOWrjwMkbSLRLc3w

در مقاله‌های قبلی، شیوه نصب و راه‌اندازی کیف پول ارزدیجیتال ترون لینک را به شما آموزش دادیم.

کیف پول ترون لینک یکی از کیف پول های بیشتر شناخته شده برای کاربران ایرانی است. این کیف پول مخصوص شبکه ترون طراحی شده و امکان پشتیبانی از بلاکچین های دیگر مانند اتریوم یا bnb را ندارد. شما می توانید برای نگهداری رمزارز ترون خود و یا سایر توکن های روی شبکه ترون مانند BTT یا WINK از این کیف پول استفاده کنید.

برنامه ترون لینک به دو صورت اپلیکیشن موبایل و افزونه مرورگر برای کاربران در دسترس است. در این مقاله شیوه کار با این والت و نحوه ارسال و دریافت رمزارز را به شما آموزش می دهیم.

 نحوه استفاده از کیف‌ پول ترون:

تصویر زیر، صفحه اول اپلیکیشن ترون لینک است که در واقع برگه Asset یا داراییهای شماست و تمام رمزارزهای موجود در این کیف‌پول و مقدارشان را به شما نشان می‌دهد.

کیف پول ترون لینک؛ آموزش دریافت و ارسال رمزارز

 

ارسال یا دریافت رمزارز در کیف‌پول TronLink:

برای ارسال و یا دریافت رمزارزها در کیف‌ پول ترون می‌توانید از آدرس و یا کد QR موجود در کیف‌پول استفاده کنید.به عنوان مثال، در صفحه داراییها بر رمزارز ترون با نشانه TRX کلیک می‌کنیم تا به صفحه زیر هدایت شوید.

ارسال رمزارز

برای دریافت بر گزینه «Receive» و برای ارسال بر «Send» روی کلیک کنید تا در صفحه بعد، کلید عمومی و کد QR کیف‌ پول شما نمایش داده شود.

ارسال رمزارز

دریافت: با کپی کلید عمومی یا همان آدرس کیف پول (کادر قرمز شکل بالا) و ارسال آن برای فرستنده رمزارز و یا اسکن کد QR توسط تلفن همراه فرد فرستنده، میتوانید به مبادله رمزارز بپردازید.

ارسال: با کلیک بر روی گزینه «Send» صفحه زیر برای شما نمایان می‌شود.

tron wallet

-شکل بالا، در کادر اول آدرس عمومی کیف پول خود

– در کادر دوم آدرس عمومی گیرنده

– درون کادر سوم نام رمزارز موردنظر

– داخل کادر چهارم مقدار رمزارز

و پس از اطمینان از درستی اطلاعات، با فعال‌شدن گزینه «Send» بر آن کلیک کنید تا انتقال رمزارز شما صورت گیرد.

وبسایت رسمی ترون لینک

منبع: کوین‌گراف