google-site-verification=2CZgukMzRDlmEgWtAfvfzRwCSyPTOWrjwMkbSLRLc3w
شرایط و قوانین خرید از تترگراف

شرایط و قوانین خرید و فروش

ضمن عرض تشکر از انتخاب تترگراف، به جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به شما همراهان همیشگی، ناگزیر به اعمال برخی قوانین و مقررات شده‌ایم. لطفاً این قوانین را به درستی مطالعه کنید تا با نحوه خدمات روند کاری مجموعه بیشتر آشنا شوید.

شرایط عمومی:

۱- انجام هر گونه معامله با تترگراف اعم از خرید و فروش در وبسایت TetherGraph.com و یا با مدیران مجموعه در واتساپ و تلگرام، به معنای پذیرش کامل قوانین و مقررات مجموعه است.

۲- هر گونه تغییر در قوانین و مقررات از طریق امکانات رسانه‌ای تترگراف اعم از وبسایت‌‌ها، صفحه اینستاگرام، کانال تلگرام و صفحه توئیتر مجموعه کوین‌گراف به اطلاع کاربران خواهد رسید.

۳- تترگراف تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و محیطی برای مبادله تتر و سایر رمزارزها با ریال ایران فراهم کرده است. لذا این مجموعه هیچ‌گونه فعالیتی مستقیم یا غیرمستقیمی در زمینه ارزهای فیزیکی و طلا ندارد.

۴- تترگراف اطمینان خاطر می‌دهد که از اطلاعات شخصی کاربران اعم از مدارک ارسالی برای احراز هویت، آدرس ایمیل، شماره همراه و سایر موارد حیاتی به خوبی محافظت کند تا شرایط ایمنی برای معاملات فراهم باشد.

۵- تترگراف صرفاً محیطی برای خرید و فروش تتر و سایر رمزارزها بوده و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال نحوه استفاده از رمزارز دریافتی، نحوه معامله و عواقب قانونی و ضرر و زیانی ناشی از آن بر عهده ندارد.

۶- کاربر پیش از انجام معاملات می‌پذیرد که به جز موارد مورد تعهد از سمت تترگراف، حق هیچ‌گونه داعیه، شکایت و طلب از مجموعه کوین‌گراف، مدیران، کارمندان و شرکای آن ندارد.

استفاده از تترگراف:

۷- کاربر می‌بایست توجه داشته باشد که تنها دامنه تترگراف TetherGraph.com و همچنین تنها اکانت واتساپ و تلگرام معتبر مجموعه، متصل به شماره همراه ۰۹۱۲۰۸۹۷۱۱۵ است. هیچ یک از عواقب ناشی از انجام معامله در دامنه‌ها و اکانت‌های غیر بر عهده مجموعه کوین‌گراف نیست.

۸- کاربر می‌بایست اطلاعات کافی درباره پول الکترونیک، رمزارزها و نحوه کار با آنان داشته باشد. تترگراف هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان‌های احتمالی ناشی از عدم دانش کافی در این حوزه ندارد.

۹- تترگراف خود را موظف می‌داند امنیت بستر معاملات خود را به بالاترین حد ممکن برساند. در صورت بروز هر گونه مشکل امنیت خدمت رسانی، تترگراف متعهد به جبران خسارات ناشی از این مورد است.

احراز هویت:

۱۰- فروش رمزارز به تترگراف نیاز به احراز هویت نداشته و کاربر صرفاً باید نام، نام خانوادگی و شماره حساب خود برای دریافت وجه ریالی را ارائه کند.

۱۱- بر حسب قوانین جمهوری اسلامی ایران به جهت جلوگیری از پولشویی و سرقت اطلاعات بانکی دیگران، کاربر پیش از انجام خرید از تترگراف ملزم به احراز هویت است.

۱۲- کاربر موظف است اطلاعات و مدارک احراز هویت خود به درستی تحویل مجموعه دهد. در صورت هر گونه تخلف اعم از استفاده از مدارک دیگران و یا استفاده از مدارک و اطلاعات جعلی، تترگراف حق دارد مراتب را به مراجع ذی‌صلاح ارجاع دهد.

۱۳-‌ تترگراف متعهد به حفظ اطلاعات شخصی کاربران است، تصویر تمامی مدارک در خارج از سرورهای مجموعه و به صورت آفلاین نگهداری می‌شود.

حساب‌های بانکی:

۱۴- کاربر موظف به ارائه اطلاعات حساب بانکی خود برای انجام معامله است و می‌بایست از معرفی حساب بانکی افراد دیگر خودداری کند. همچنین فقط باید با حساب‌های بانکی معرفی شده اقدام به خرید کند.

۱۵- امکان خرید با بن کارت، کارت هدیه، کارت خرید و هرگونه کارت یک بار مصرف دیگر حتی اگر به نام کاربر باشد وجود ندارد.

۱۶- کاربر می‌بایست در وارد کردن شماره کارت، شماره حساب و شماره شبای حساب‌های بانکی خود دقت داشته باشد. عواقب ناشی از ثبت اشتباه این موارد، اعم از واریز اشتباه پول، بروز مشکل در معامله و غیره بر عهده کاربر است.

کیف پول:

۱۷- کاربر موظف است هنگام وارد کردن آدرس کیف پول خود، حداکثر دقت را در صحت آدرس ارسالی داشته باشد. تترگراف هیچ مسئولیتی در قبال ثبت آدرس نادرست توسط کاربر ندارد.

۱۸- با توجه به شباهت فرمت آدرس برخی شبکه‌ها، کاربر موظف است از تطابق شبکه (بلاکچین) انتخابی با آدرس کیف پول خود اطمینان حاصل کند. تترگراف هیچ مسئولیتی در قبال انتخاب نادرست شبکه انتقال توسط کاربر ندارد.

۱۹- کاربر می‌بایست از کیف پولی مطمئن و امن برای دریافت رمزارز استفاده کرده و تترگراف پس از ارسال رمزارز، هیچ مسئولیتی دیگری در قبال امنیت آن ندارد.

نرخ و معاملات با تترگراف:

۲۰- هنگام فروش رمزارز به تترگراف، تنها تابلوی قیمتی در وبسایت معیار لحاظ می‌شود.

۲۱- پس از ثبت سفارش فروش، قیمت درج شده در تابلو تنها ۸ دقیقه اعتبار دارد.

۲۲- معاملات فروش به تترگراف پس از ارسال رمزارز قطعی بوده و تحت هیچ عنوان قابل لغو نیست.

۲۳- کاربر حق دارد روزانه تا حداکثر ۲۵،۰۰۰ تتر در وبسایت تترگراف اقدام به فروش رمزارز کند.

۲۴- کاربر موظف است در صورت تمایل به فروش بیش از سقف تعیین شده در روز، از طریق اکانت‌های رسمی تترگراف در واتساپ یا تلگرام اقدام نماید.

۲۵- در صورت انتقال بدون هماهنگی تتر بیش از سقف مجاز روزانه، حداکثر تا سقف تعریف شده برای آن روز پردازش شده و مابقی تتر کاربر در اولین روز کاری بعد با نرخ تعریفی توسط کارشناس تترگراف پردازش خواهد شد.

۲۶- درصورت تعیین کارمزد پایین برای انتقال و به طبع آن ایجاد تأخیر در تأیید تراکنش بیش از زمان تعیین شده، معیار نرخ معامله نظر کارشناس تترگراف بوده و کاربر حق هیچ‌گونه اعتراضی ندارد.

۲۷- کاربر موظف است پس از انتقال رمزارز به یکی از آدرس‌های تترگراف، فوراً اقدام به ثبت آن در وبسایت یا اکانت‌های رسمی مجموعه در واتساپ و تلگرام کند و در صورت بی توجهی به این مسئله عواقب ناشی از آن بر عهده خود کاربر است.

۲۸- هر گونه انتقال رمزارز بدون هماهنگی قبلی و بدون دریافت آدرس جدید از وبسایت یا اکانت‌های رسمی تترگراف در واتساپ و تلگرام ممنوع است. عواقب ناشی از انتقال بدون هماهنگی به آدرس‌های تترگراف بر عهده کاربر است.

۲۹- هنگام خرید رمزارز از تترگراف، تنها تابلوی قیمتی در وبسایت معیار لحاظ می‌شود.

۳۰- کاربر موظف است پس از ورود به درگاه پرداخت حداکثر تا ۸ دقیقه اقدام به پرداخت کرده و سفارش را قطعی کند.

۳۱- معاملات خرید از تترگراف پس از پرداخت ریالی قطعی بوده و قابل لغو نیست.

۳۲- کاربر می‌تواند حداکثر تا سقف ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان با چند کارت بانکی (هر کارت حداکثر ۵۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان) از طریق وبسایت تترگراف اقدام به خرید رمزارز نماید.

۳۳- کاربر می‌تواند در صورت نیاز به خرید بیش از مقدار مجاز، بین ساعات ۱۰:۰۰ الی ۱۸:۰۰ از طریق اکانت‌های رسمی تترگراف در واتساپ یا تلگرام اقدام به خرید نماید.

۳۴- هر گونه واریز ریالی بدون هماهنگی قبلی به شماره حساب‌های تترگراف ممنوع است. مسئولیت ضرر و زیان واریزهای بدون هماهنگی بنا بر دلایلی مانند، تعویض شماره حساب، مسدودی و غیره بر عهده کاربر است.

۳۵- تترگراف هیچ‌گونه مسئولیتی در آینده در قبال نوسانات ارزش تتر و سایر رمزارزها نداشته و صرفاً نرخ لحظه خرید یا فروش کاربر معیار معامله است.

تسویه ریالی:

۳۶- امکان ثبت سفارش فروش در وبسایت تترگراف به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته برای کاربران فراهم شده است.

۳۷- تسویه ریالی کاربران از طریق شبکه پایا انجام شده مشمول قوانین و تغییرات احتمالی بانک مرکزی خواهد بود.

۳۸- طبق سیکل پایا بانک مرکزی تسویه ریالی سفارشاتی که پیش از ساعت ۱۱:۰۰ ثبت شده باشند، در همان روز کاری حداکثر تا ساعت ۱۶:۰۰ به حساب بانکی کاربر واریز خواهد شد.

۳۹- طبق سیکل پایا بانک مرکزی تسویه ریالی سفارشاتی که پیش از ساعت ۲۲:۰۰ ثبت شده باشند، در اولین روز کاری بعد حداکثر تا ساعت ۱۰:۰۰ به حساب بانکی کاربر واریز خواهد شد.

۴۰- با توجه به محدودیت‌های سیستم بانکی، امکان تسویه ریالی در روزهای تعطیل رسمی وجود ندارد.

۴۱- طبق قانون بانک مرکزی، کارمزد تراکنش‌های پایا به صورت ۰.۰۱ درصد تا سقف ۲،۵۰۰ تومان بوده و از وجه پرداختی به کاربر کسر خواهد شد.

۴۲- با توجه به محدودیت سیستم پایا، تسویه‌های بالای ۵۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان به صورت چند حواله مجزا تا سقف ۵۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان انجام شده و کارمزد هر تراکنش از وجه پرداختی به کاربر کسر خواهد شد.

۴۳- تترگراف هیچ‌گونه منفعتی در کارمزد مربوط به پرداخت ریالی نداشته و این کارمزد به صورت خودکار توسط بانک عامل کسر می‌شود.

۴۴- تترگراف این وعده را می‌دهد که در صورت وجود سقف کافی برای انتقال وجه، تسویه ریالی به مقصد بانک‌های ملی و آینده رو با سرعتی بیشتر به انجام برساند.

۴۵- تترگراف هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی و تأخیرهای ناشی از آن که از سمت بانک مرکزی یا سایر بانک‌های عامل به وجود آمده باشد ندارد.

تسویه رمزارزی:

۴۶- امکان ثبت سفارش خرید در وبسایت تترگراف به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته برای کاربران فراهم شده است.

۴۷- به جهت حفظ امنیت کاربران و تترگراف، تسویه رمزارز پس از خرید کاربر به صورت دستی در سیکل های منظم انجام می‌شود.

۴۸- تسویه رمزارز همه روزه برای سفارشاتی که بین ساعات ۱۰:۰۰ الی ۲۴:۰۰ ثبت شده باشد، هر ساعت یک بار انجام خواهد شد.

۴۹- تسویه رمزارز همه روزه برای سفارشاتی که بین ساعات ۲۴:۰۰ الی ۱۰:۰۰ ثبت شده باشد، ساعت ۱۰:۰۰ انجام خواهد شد.

۵۰- کارمزد انتقال برای شبکه‌های ERC-20، TRC-20 و BSC متفاوت بوده و پیش از تکمیل خرید اطلاع داده خواهد شد.

۵۱- تترگراف هیچ‌گونه منفعتی در کارمزدهای دریافتی برای انتقال رمزارز ندارد و این کارمزد به صورت خودکار توسط بلاکچین انتخابی کاربر کسر می‌شود.

۵۲- تترگراف این وعده را می‌دهد که در صورت نبود صف طولانی برای تسویه، اقدام به انتقال سریع‌تر رمزارز کاربران نماید، همچنین در صورت طولانی بودن صف تسویه امکان حذف یکی از سیکل‌های نامبرده نیز وجود دارد.

پشتیبانی و ارتباط با مشتریان:

۵۳- تترگراف خود را ملزم به فراهم کردن راه‌های ارتباطی سریع و آسان با کاربران می‌داند.

۵۴- کاربران می‌توانند در روزهای شنبه الی چهارشنبه بین ساعات ۱۰:۰۰ الی ۱۸:۰۰ و در روزهای پنجشنبه بین ساعات ۱۰:۰۰ الی ۱۳:۰۰ با شماره ۳۳۳۳۳۳۳۳-۰۱۳ به صورت تلفنی در ارتباط باشند.

۵۵- کاربران می‌توانند همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز از طریق اکانت‌های رسمی تترگراف در واتساپ یا تلگرام مشکلات و سوالات خود را مطرح کنند.

۵۶- پاسخگویی به مشکلات و سوالات کاربران در واتساپ و تلگرام بین ساعات ۱۰:۰۰ الی ۲۴:۰۰ به صورت آنی و پس از ساعت ۲۴:۰۰، با تأخیر در ساعت ۱۰:۰۰ انجام خواهد شد.